Anasayfa » Bilim Kurgu Kitapları

Bilim Kurgu Kitapları

Bilim Kurgu Kitapları PDF İndir

Bilim kurgu kitapları pdf indir | Bilim kurgu kitaplarına ilgili olan arkadaşlarımız için bu kategori muazzam diyebilirim. Bilim kurgu kitapları arasında en çok okunan ve üzerinden çok zaman geçmiş, piyasada dahi bulunamayan kitapların pdf formatlarını bu kategoride bulabilirsiniz. Birbirinden düşündürücü ve adeta soluksuz bir şekilde okumanızı sağlayacak yüzlerce kitaptan oluşan dev bir arşiv sunuyoruz size.

Bilim Kurgu Kitapları Tamamen Ücretsiz İndir!

Bilim kurgu yazarları tarafından kaleme alınan yüzlerce olağanüstü kitap bulunmaktadır. Odamızda dahi onlarca kitap olabilir fakat kullanıcılar daha çok telefondan veya tablet üzerinden yatarken veya yolculuk yaparken rahatlıkla okuyabilecekleri pdf kitaplara ihtiyaç duymaktadır. Sitemizde tamda bu ihtiyacınızı karşılamak için çalışan editörlerimiz kitapları kendi düşünceleriyle yorumlayarak sizlere öneriyorlar. Kategorimizde bir kitap araması yapmak istiyorsanız arama kutusunu kullanarak dilediğiniz kitabı bulabilirsiniz.

Orova Ücretsiz PDF İndir

Orova Ücretsiz PDF İndir – Ali Kerem Orova Kitabı PDF İndir | Kitapta bahsi geçen olaylar 2050 yılını anlatmaktadır. 2050 yılında devlet tarafından çok gizli yapılan deneyin ilk çalışmaları başlatılmıştır. Deneyin amacı daha zeki bireylerin oluşmasını sağlamaktır. Hepimizde var olan nöronların aralarında oluşturduğu bağlantı sayısını artırmak ve hücre yapılarını hızlandırarak sonuç itibariyle daha zeki insan topluluğunu oluşturmaktır. Deneye katılım sayısı ...

Devamını Oku »