Anasayfa » Fantastik Kitapları

Fantastik Kitapları

Fantastik Kitapları PDF İndir

Fantastik kitapları pdf indir | Fantastik severlerin buluştuğu platformumuzda en yeni ve en eski fantastik kitapları bu kategoride arayarak bulabilirsiniz. Kitap Arşivi sitemizde belirli kategorilerde günlük olarak pdf kitap paylaşımı yapılmaktadır. Sizde sitemizi takip ederek en son eklenen içeriklerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Fantastik kitapları PDF formatında rahatlıkla indirerek okuyabilirsiniz.

Fantastik Kitapları Ücretsiz İndir Oku

Fantastik türde yazan birçok yazarı inceleyerek en iyi ve en çok arananları web sitemize ekliyoruz ve siz değerli kullanıcılarımızın faydalanmasını sağlıyoruz. Kitaplarımız yayınlanırken editör yorumlarıyla birlikte yayınlanmaktadır. Sizde daha önce okumak istediğiniz kitapları araştırırken editörlerimizin yaptığı yorumları ve öneri kitaplarını da ayrıca inceleyebilirsiniz. Fantastik kitapları pdf olarak sitemizden kolayca indirin.

Orova Ücretsiz PDF İndir

Orova Ücretsiz PDF İndir – Ali Kerem Orova Kitabı PDF İndir | Kitapta bahsi geçen olaylar 2050 yılını anlatmaktadır. 2050 yılında devlet tarafından çok gizli yapılan deneyin ilk çalışmaları başlatılmıştır. Deneyin amacı daha zeki bireylerin oluşmasını sağlamaktır. Hepimizde var olan nöronların aralarında oluşturduğu bağlantı sayısını artırmak ve hücre yapılarını hızlandırarak sonuç itibariyle daha zeki insan topluluğunu oluşturmaktır. Deneye katılım sayısı ...

Devamını Oku »