Anasayfa » Edebiyat Kitapları » Günışığı Kapısı Ücretsiz Pdf İndir Oku

Günışığı Kapısı Ücretsiz Pdf İndir Oku

Günışığı Kapısı PDF İndir

Gün Işığı Kapısı Pdf  İndir içeriğinde James adlı karakterin iktidar serüveni anlatılmaktadır. 1612 tarihini konu alan kitapta yaşananların ülkesi İngiltere’dir. Her şeyi çok fazla takan bir kral, en büyük amacı kendisine ait olan kraliyetini sihir ve katolik inancından kurtarmaktır. Ayrıca bu aşamada kendisine sadık kalmayan, bağlı olmayan herkese cephe alarak sert yaptırımlarda bulunmaya başlamıştır. Savaş devam ederken Dünyalar güzeli Alice Nutter’in sevgilisi Christopher Southworth inandığı değerler yüzünden birçok işkenceye maruz kalmıştır. Bu yüzden Alice Nutter ile Christopher her şeyi geride bırakarak kaçmaya hazırlanırlar. Fakat burası çeşitli güçlü varlıkların yaşadığı bir diyardır ve siyaset ile din birbiriyle bütün olarak ilerlemektedir.

Günışığı Kapısı PDF İndir

Gün Işığı Kapısını okurken Sihir ve birçok batıl inançla birlikte vahşi cinayetler üçgeninin ortasında bulacaksınız kendinizi. Yoksulluk, adalet ve cinayetlere dair çok farklı bir Dünya’nın kapılarını aralıyor.

Günışığı Kapısı PDF İndir Yandex

Yandex bağlantısına tıklayarak kitabı indirebilir ve zevkle okuyabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm kitaplarda yandex indirme bağlantısı bulunmaktadır. Bağlantının yer almadığı kitaplarda veya bağlantının bozuk olması halinde yorum bölümünden belirterek tekrar eklenmesini isteyebilirsiniz.

Bir yorum

  1. Günışığı kapısı kitabını pdf olarak sunmanıza çok sevindim. Birçok yerde aradım ama bulamamıştım editör yorumunu gayet ilgimi çekti ve şimdi daha fazla merak etmeye başladım :)) Sitenizi uzun bir süredir takip ediyorum gerçekten güzel içerikler paylaşıyorsunuz. Edebiyatı bu kadar yakın takip etmeniz çok güzel. Günışığı Kapısı kitabı pdf oku linkinden tıkladığımda inmemişti sitenizden okumaya çalıştım ama indirme bağlantısını yenilerseniz sevinirim. Teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*