Anasayfa » Edebiyat Kitapları » Sophie Benim Küçük Fahişem PDF İndir

Sophie Benim Küçük Fahişem PDF İndir

Sophie Benim Küçük Fahişem PDF İndir

Sophie Benim Küçük Fahişem PDF İndir | Kitabın ismi dikkat çekerken içeriğini okurken de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir kitap olduğunu belirtmeliyim. Okurken içten içe derinlemesine duyguyu yaşatmaktadır. Sophie talihsiz yaşantılara doğduğu andan itibaren tanıklık etmek zorunda kalmıştır. Sophie’nin annesi pek iyi işlerde çalışmayan hatta hayat kadınlığı yapan biridir. Babasını ise hiç tanımadı.. Kim olduğu’da belli değil. Sophie mecburen annesinin çalıştığı yani hayat kadınlığını yaptığı yerde büyümeye itilmiş ve annesinin ölümünden sonra artık orada yaşayamayacağını anlayarak ayrılmaya karar verir. Fakat normal bir şekilde kapıyı vurup çıkamaz. Bu yüzden oradan kaçması gerektiğini düşünerek odasında bulunan pencereden atlayarak özgürlüğüne kavuşmaya çalışır fakat pencereden atlamaya çalışırken biraz yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Sophie uyandığında hastanede olduğunu öğrenir.

Sophie Benim Küçük Fahişem PDF Oku| Hastanede uyandığı vakit yanında Ryder’i görür. Ryder eskiden asker olan ordu mensubu Dean isimli adam için bakıcı arıyordur ve Sophie’nin bu iş için çok uygun olacağına karar verir. Sophie bu işi kabul edecek mi? Etse bile Dean’ın şizofreni hastalığını nasıl karşılardı? Sanılanın aksine Sophie işi kabul ederek Dean ile tanışır ve onun hastalığı hakkında bilgi edinir fakat çok farklı bir şekilde Dean ve Sophie birbirlerine gün geçtikçe daha fazla bağlanmaya başlarlar ve aralarında bir aşk hikayesi başlar.

Sophie ile Dean arasında ki hikayeyi okurken kendinizi onların yanında hissedeceksiniz. Macera, aksiyon, hüzün, aşk birçok duyguyu yaşamanızı sağlıyor.

Sophie Benim Küçük Fahişem PDF İndir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*